Kodėl mes

Ieškodami profesionalių valymo ar tvarkymo paslaugų, tikriausiai norite įsitikinti, jog rasite komandą, kuri atitiktų Jūsų biudžetą, tvarkaraštį ir valymo nuostatas. „Domekta valymai“ didžiuojamės, jog galime teikti valymo paslaugas, pritaikytas Jūsų specifiniams poreikiams. Norėtume pasidalinti priežastimis, kodėl klientai teikia pirmenybę mūsų komandai bei mūsų paslaugomis.

Pasitikėjimas

Klientams patinka mūsų darbštumas – patikėdami mums būstą ar objektą, jie nedvejoja, jog mes iš tikrųjų pasirūpinsime patalpa, kaip savo namais. Užsisakydami „Domekta valymai“ paslaugas, visada galite tikėtis, kad palaikysime atvirą pokalbį, atkakliai stebėsime kiekvieną detalę ir parodysime, kad esame savo srities profesionalai.

Įperkamumas

Mes darome viską, kad mūsų paslaugos būtų kuo prieinamesnės. Mūsų darbų kainos lankstumas prasideda nuo užsakymo pateikimo sumos iki darbų atlikimo laikotarpio, stengiamės, kad mūsų klientams paslaugos atlikimas teiktų tik teigiamas emocijas.

Paslaugos be rūpesčių

Mūsų klientams patinka, kad visi įmonės valytojai yra profesionalai. Kiekvienas mūsų komandos narys yra nuodugniai tikrinamas ir nuodugniai apmokomas prieš priimant į darbą.

24 valandų garantija

Šis pažadas skirtas suteikti Jums ramybę. Jei kada nors būsite nepatenkintas kokia nors mūsų suteikta paslauga, tiesiog paskambinkite mums per 24 valandas ir mes išspręsime problemą, be jokio papildomo paslaugos mokesčio. Mes rimtai ir atsakingai žiūrime į atliekamų darbų kokybę.

Vienkartinės paslaugos pagal užsakymą

Pasamdę mus, pasitikėkite, kad Jūsų namai bus išvalyti. Skirsime laiko aptarti Jūsų pageidavimus ir prioritetus prieš pradedant vykdyti Jūsų pirmąją namų valymo paslaugą. Mes sujungsime pageidavimus ir prioritetus su mūsų patikrintais valymo metodais, kad gautumėte kuo geresnę paslaugą. Mūsų valytojai visada atvyks su valymo pritaikymo planu, kad užtikrintų, jog bus atsižvelgta į visus išreikštus poreikius.

Domektavalymai.lt © 2023. Visos teisės saugomos.