Specializuoti valymai atliekami ypač nešvarioms ar ilgą laiką užleistoms vietoms. Verta paminėti, jog sunkiai valomos gali būti ir lauko aikštelės, parkingo vietos, netgi langai – visa tai nesvarbu, nes mes išvalysime bet kokią nešvarumu erzinančią vietą. Kiekvienai situacijai turime geriausią sprendimą ar tai būtų valymas su neelergizuojančiomis priemonės, ar valymas reikalaujantis naktinio darbo.

GENERALINIS VALYMAS

Generalinis valymas atliekamas ypač užteržtam būstui ar vietai, kai tik dulkių nuvalymo nuo paviršių nebeužtenka. Rasti tinkamą įmonę, kuri išmanytų generalinį valymą yra keblu. Jums reikia patikimos valymo įmonės, kuri greitai ir tiksliai bei kokybiškai atliks darbą. Neturėdama visų šių savybių, valymo įmonė negali teikti įprastų valymo paslaugų, o ką jau kalbėti apie generalinį tvarkymą. Mes „Domekta valymai“ specializuojamės generaliniame valyme, tad nesirūpinkite esama netvarka – iškvieskite mūsų komandą išblizginti ypač nešvarius paviršius.

PO STATYBINIS VALYMAS

Teikiame paslaugas būstams po remonto, išvalome statybines dulkes su specialiais siurbiais, bei priemonėmis kurios geba surišti esamas dulkes ypač gausiai, tad dirbdami operatyviai paviršius pervalome keletą kartų, jog sumažinti esamas dulkes 99%. Po statybinis valymas reikalauja įpatingo kruopštumo, todėl darbus atlieka „Domekta valymai“ profesionalai, kurie pilnai išmano kokybiško darbo etiką.

Esame atviri visiems specializuotų darbų pasiūlymams, sužinokite kokia kaina atliktume valyma Jūsų objekte.

[contact-form-7 id=”1553″ title=”iš /Spec.darbai”]

 

Domektavalymai.lt © 2023. Visos teisės saugomos.