Būdami valymo įmonė mes suprantame, koks gali būti užimtas Jūsų gyvenimas. Štai todėl kuriame valymo paslaugų pasiūlymus atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus. Jums nenusistačius nuolatinio valymo plano, galime visokeriopai prisitaikyti prie Jūsų pageidavimų, tad galėsite bet kada nuspręsti padidinti ar sumažinti mūsų teikiamų paslaugų dažnumą. Sutaupykite savo laiką palikdami švarą mūsų valymo ekspertams.

Jums begalvojant kokiam laikotarpiui norėtumėte užsisakyti kasdienį valymą, pateikiame įprastines bei populiariausias kasdienio valymo paslaugas:

*Kartą per savaitę – tai populiari paslauga, norint palaikyti tvarkingus namus.
*Kas antrą savaitę – ši paslauga geriausiai tinka, norint užtikrinti bendrą švarą.
*Kartą per mėnesį – mes pilnai išvalysime Jūsų namus, kai tik Jums to pareikės.

Daugelis mūsų klientų nori įprastinio profesionalių namų tvarkytojų apsilankymo. Atsižvelgdami į tai, kiek daug Jūsų namuose yra fizinio aktyvumo, mūsų savaitinės ar kas antrą savaitę atliekamos paslaugos gali būti geriausias sprendimas Jums. Kas savaitiniai valymai suteiks Jums daugiau laisvo laiko Jūsų esamam užimtumui ir sumažins bakterijų, alergenų ir dulkių poveikį Jūsų šeimai.

Nuo Jūsų virtuvės ir vonios kambario valymo iki patalynės pakeitimo mes stengiamės užtikrinti, kad būdami mūsų klientais jaustumėtės kuo patogiau ką tik išvalytuose namuose.

[contact-form-7 id=”1552″ title=”iš /Kasdienis.valymas”]

 

 

Domektavalymai.lt © 2023. Visos teisės saugomos.