Fasadų plovimas ir valymas.

Fasadų plovimo darbai yra esminė pastatų priežiūros dalis, užtikrinanti ne tik estetinę pastato išvaizdą, bet ir ilgaamžiškumą. Šie darbai apima pastatų išorės sienų, langų, durų, balkonų ir kitų išorės elementų valymą nuo nešvarumų, dulkių, samanų, pelėsių, atmosferos taršos pėdsakų ir kitų aplinkos veiksnių sukeltų teršalų.

Aukšto slėgio plovimas.

Tai vienas populiariausių ir efektyviausių būdų valyti fasadus, naudojamas pašalinti stiprius nešvarumus, žoles ir kitas dėmes. Aukšto slėgio vandens srovė leidžia greitai ir efektyviai nuvalyti paviršius be cheminių medžiagų.

Cheminių valiklių naudojimas.

Skirtas atvejams, kai reikia šalinti labai įsisenėjusias dėmes ar teršalus, pavyzdžiui, grafiti ar stiprų pelėsį. Cheminiai valikliai parenkami atsižvelgiant į paviršiaus medžiagą, kad nebūtų padaryta žalos.

Jonizuotas plovimas.

Pabrėžiame jog plovimas gali būti atliekamas ir standartiniams fasadams plauti, dėl kainos patrauklumo. Tačiau dažniau naudojamas jautriems paviršiams, pavyzdžiui, medienai ar senovinei plytai valyti, kur aukštas slėgis ar stiprūs chemikalai gali padaryti žalos. Šis metodas apima švelnų paviršiaus valyma ir mažo slėgio vandens naudojimą.

Rankinis valymas.

Naudojamas specifiniams, sunkiai pasiekiamiems ar ypatingos priežiūros reikalaujantiems fasado elementams.