Požeminių stovėjimo aikštelių valymas

Požeminių stovėjimo aikštelių valymas padeda palaikyti infrastruktūrą ir užtikrina patogumą.
Tvarkingoje aikštelėje savo automobilį laikyti ne tik maloniau, bet ir saugiau – iš po ratų išsprūdęs akmenukas ar kita kietesnė šiukšlė gali palikti žymę ant automobilio kėbulo ar net lemti stiklo skilimą. Siekiant palaikyti švarą požeminių stovėjimo aikštelių valymas turėtų būti atliekamas keletą kartų per metus. Ši paslauga apima visą darbų spektrą nuo aikštelės grindų dangos valymo iki tepalų dėmių pašalinimo ar paviršių dezinfekcijos.

Požeminių stovėjimo aikštelių valymas padeda užtikrinti tiek automobilių, tiek žmonių saugumą, išvengti nemalonių kvapų ir kitų problemų. Tokios aikštelės dažniausiai yra įrengiamos po daugiabučiais ar biurų pastatais, o dėl didelio savininkų skaičiaus palaikyti tvarką sutartinai yra labai sudėtinga. Dėl to paprasčiausias būdas pasirūpinti aikštelės švara – patikėti šią užduotį DOMEKTA valymo paslaugų profesionalams.

Kodėl verta rinktis profesionalų požeminių stovėjimo aikštelių valymą?

Pateikiame kelias įtikinamas priežastis, dėl kurių verta rinktis profesionalų stovėjimo aikštelių
valymą.

Saugumas ir higienos palaikymas

Profesionalai valymui naudoja specialias priemones ir įrangą, todėl yra surenkami ir pašalinami net nedideli nešvarumai, kenksmingų automobilių skysčių likučiai ir kt. Švari stovėjimo aikštelė bus saugi tiek jums, tiek jūsų automobiliui, o geros higienos palaikymas padės užkirsti kelią virusų ir bakterijų plitimui.

Estetika ir patogumas

Švarioje ir tvarkingoje stovėjimo aikštelėje laikyti savo automobilį daug patogiau, be to, išvengsite nešvarumų ant batų padų, kurie nukeliauja į laiptinę, namus ar net gali nepataisomai sugadinti avalynę (pavyzdžiui, tepalų dėmės). Tvarkinga aikštele naudotis yra daug patogiau, čia užtikrinamas saugumas tiek sveikatai, tiek daiktams.

Ilgaamžiškumas

Tinkamai parinktos valymo priemonės padeda ne tik pašalinti dėmes ir nešvarumus, bet ir užtikrinti gražią paviršių išvaizdą bei ilgaamžiškumą. Gerai prižiūrima požeminė automobilių aikštelė daug ilgiau atrodys kaip nauja: čia naudojamos dangos ilgainiui yra pažeidžiamos abrazyvų, o susidariusiose ertmėse ne tik toliau kaupiasi nešvarumai, drėgmė, bet ir toliau vyksta destrukciniai procesai. Kai abrazyvūs nešvarumai yra laiku pašalinami, išvengiama paviršių, ypač grindų dangos, pažeidimų.