Postatybinis objektų valymas

Postatybinis objektų valymas – būtinas kiekvienai naujai įrengtai patalpai. Jo metu yra pašalinamos statybinės dulkės, įvairūs statybinių medžiagų likučiai, šiukšlės. Po tokio valymo bus lengviau pasirūpinti patalpų švara savarankiškai, nes kaupsis mažiau dulkių. Postatybinis valymas atliekamas itin kruopščiai, tad užtikrina galutinį patalpų paruošimą gyvenimui, darbui ar poilsiui. Postatybinis objektų valymas apima visą darbų spektrą nuo įvairių paviršių valymo iki langų blizginimo ar paviršių poliravimo.

Postatybinis objektų valymas yra būtinas, norint užbaigti naujai įrengtų patalpų paruošimą
eksploatacijai. Toks valymas ne tik užtikrina švarą ir leidžia pašalinti net labai smulkias statybinių medžiagų likučių daleles, bet ir pagerina bendrą interjero vaizdą, užtikrina saugumą sveikatai.
DOMEKTA komanda postatybiniam valymui atlikti naudoja specialią įrangą ir priemones, todėl visi darbai atliekami greitai ir kokybiškai.

Po statybinio valymo darbai:

Langų rėmų ir stiklų valymas

Fasado plovimas

Grindų siurbimas

Laiptinių valymas

Sienų valymas

Parkingo plovimas

Trinkelių valymas

Medinių terasų valymas

Kodėl verta rinktis profesionalų postatybinį valymą?

Štai net kelios priežastys, kodėl verta patikėti postatybinį valymą profesionalams! Nei vieni
naujakuriai neturėtų atsisakyti šios paslaugos, nes tai vienintelis būdas užtikrinti patalpų saugumą ir pašalinti kenksmingus statybinių medžiagų likučius.

Patalpų saugumas

Be specialios įrangos pašalinti statybines dulkes ir medžiagų likučius gali būti sudėtinga, o kartu su oru jie gali patekti į mūsų organizmą. Geriausias būdas pasirūpinti saugia ir švaria aplinka – postatybinis objektų valymas, atliekamas profesionalų. Kruopščiai pašalinsime visus nešvarumus, kad patalpos ne tik atrodytų, bet ir būtų švarios bei saugios.

Lengviau palaikyti švarą

Visi naujakuriai bijo didelių dulkių kiekių, tačiau to paprasta išvengti, užsisakius profesionalų
postatybinį valymą. Valymo metu statybinės dulkės pašalinamos ne tik nuo paviršių, bet ir iš oro, todėl įsikėlus į naujai įrengtus namus ar biurą bus daug lengviau palaikyti tvarką, ant baldų kaupsis mažiau dulkių.

Tikrasis interjero grožis

Po statybų ir įrengimo darbų likusios dulkės bei nešvarumai neleidžia matyti tikrojo apdailos grožio. Postatybinis objektų valymas yra tarsi paskutinis remonto darbų etapas – jo metu pašalinamos dulkės ir nešvarumai, todėl galima matyti galutinį rezultatą, atsiskleidžia spalvų intensyvumas, suspindi žvilgūs paviršiai.